Liikmete nimekiri

Aivar Paat (A-Kuller & Partnerid OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Ilutaimede lõikus, Istutamine, Kõrgtööd, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad:
Telefon: +372 55512104
E-post: info@puuhooldaja.ee
Kodulehekülg: http://www.puuhooldaja.ee

Andrus Kokerov (Puulangetus OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt
Piirkonnad: Harju, Ida-Viru, Lääne-Viru, Jõgeva, Järva
Telefon: +372 58228154
E-post: andrus@puulangetus.eu
Kodulehekülg: http://www.puulangetus.eu

Arne Oad (OK ACER OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Istutamine, Kändude freesimine, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad: Pärnu, Harju, Viljandi, Lääne
Telefon: +372 5047811
E-post: arne@okacer.ee
Kodulehekülg: http://okacer.ee

Arne Sildnik

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon:
E-post: arne.sildnik@gmail.com
Kodulehekülg:

Ats Mölder

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Kõrgtööd, Kändude freesimine, Ohtlike puude raie, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad: Harju
Telefon:
E-post: atsmoelder@gmail.com
Kodulehekülg: http://www.arborest.ee

Erik Rist

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 53413546
E-post: erik_rist@hotmail.com
Kodulehekülg:

Harry Truu (Sinu Aed OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus, Hekilõikus, Ilutaimede lõikus, Istutamine, Kõrgtööd, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine
Piirkonnad:
Telefon: +372 5269419
E-post: harry.truu@gmail.com
Kodulehekülg: http://www.sinuaed.eu/

Heiki Hanso (ArborEst OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Dendroloogiline hinnang, Hekilõikus, Ilutaimede lõikus, Istutamine, Kõrgtööd, Kändude freesimine, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Koolitamine, Eluspuu seisundi diagnostika
Piirkonnad:
Telefon: +372 5176969
E-post: heiki@arborest.ee
Kodulehekülg: http://www.arborest.ee

Kerdi Varm (Aiahoolik OÜ)

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 51905271
E-post: aiahoolik@gmail.com
Kodulehekülg:

Liina Jürisoo (Lamark OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Dendroloogiline hinnang, Ilutaimede lõikus, Istutamine, Viljapuude hooldus, Koolitamine
Piirkonnad:
Telefon: +372 58017595
E-post: suslik6@gmail.com
Kodulehekülg:

Ott Luigas

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon:
E-post: o.luigas@gmail.com
Kodulehekülg:

Paap Uspenski

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon:
E-post: paapdipaap@gmail.com
Kodulehekülg:

Piia Kivisild (OÜ Kivikodu)

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Ilutaimede lõikus, Istutamine, Kõrgtööd, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad: Viljandi
Telefon: +372 5282939
E-post: info@kivikodu.ee
Kodulehekülg: http://www.kivikodu.ee

Piret Annuk

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 56874697
E-post: piret.annuk@gmail.com
Kodulehekülg:

Piret Pihtjõe

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 5049835
E-post: piret@virkus.com
Kodulehekülg: http://www.õunapuu.eu

Raido Nagel (Raiest OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Kõrgtööd, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad: Harju, Ida-Viru, Lääne-Viru, Jõgeva, Järva
Telefon: +372 55660044
E-post: info@raiest.ee
Kodulehekülg: http://www.raiest.ee

Raido Pilv

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 56739743
E-post: kings2@hot.ee
Kodulehekülg:

Raivo Moon ( Puukulgur OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Istutamine, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Tööd köielt-rakmelt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad:
Telefon: +372 5089455
E-post: raivo.moon@gmail.com
Kodulehekülg: http://www.puukulgur.ee/

Sergei Vertepov

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Kõrgtööd, Kändude freesimine, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus
Piirkonnad: Harju
Telefon:
E-post: sergei.vertepov@gmail.com
Kodulehekülg: http://www.arborest.ee

Tanel Viljaste

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 56932977
E-post: arborist@hot.ee
Kodulehekülg: http://web.zone.ee/arborist/kontakt.html

Tarmo Sklave

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 56868998
E-post: tarmo.sklave@gmail.com
Kodulehekülg:

Tauno Timak

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon:
E-post: tauno.timak@gmail.com
Kodulehekülg:

Tõnu Ling (Puuspetsialist OÜ)

Tegevusvaldkonnad: Hekilõikus, Ilutaimede lõikus, Istutamine, Kändude freesimine, Ohtlike puude raie, Puude hoolduslõikus, Puuronimine, Puutoestamine, Tööd köielt-rakmelt, Tööd tõstukilt, Viljapuude hooldus, Koolitamine
Piirkonnad:
Telefon: +372 5273622
E-post: tonu.ling@gmail.com
Kodulehekülg: https://www.facebook.com/pspetsialist

Ülle Michelson

Tegevusvaldkonnad:
Piirkonnad:
Telefon: +372 5051845
E-post: consilio@consilio.ee
Kodulehekülg: http://www.consilio.ee